1 / 2
Ховерборд
6.000 МКД
07.08.2022 23:20

Прилеп / Прилеп

Се продава ховерборд, малку користен, купен во Холандија.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Се продава од:

transporter
Потврден огласувач
075551760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам