1 / 2
iPhone 5 i iPhone 5s
4.000 МКД
20.04.2022 13:02

Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

5

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Telefonite se prodavat po 4000
077 685 112- Martin

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Панде
Потврден огласувач
077691703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам