1 / 12
Apartman peacock
1 €
18.08.2022 11:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bulevar Turisticka 12

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid
40 m2 +12m2 terasa
dnevna
spalna
kujna
terasa + dvor
Parking
Internet
kabelska TV
klima
078 440 500
078 262 048

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Peacock apartments
Потврден огласувач
078440500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам