1 / 2
Imot vo Cardaklija
10 €
09.11.2022 17:19

Штип / Штип

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava idealna cetvrtina od imot.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

/
Потврден огласувач
070501202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам