ПРОДАВАМ ПЛАЦ / НИВАНА ВЛЕОТ ВО ДРУГОВО
16 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2022 14:20

Кичево

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива на влез од Кицево према Другово одма до магистралниот пат за Охрид

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goce Mendizoski
Потврден огласувач
070786129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам