1 / 5
Ortoza za koleno
3.000 МКД
Цената е фиксна
02.01.2023 13:27

Чаир / Скопје

Испраќам по карго    

Prodavam ortoza za koleno, koristena samo 2 nedeli. Kompletno nova i ne ostetena. So funkcionalnost za podesuvanje na stepeni za fleksija i ekstenzija na kolenoto. Neophodna za postoperativno na koleno, osobeno preden vkrsten ligament. So podeslivi stegi koi davaat stabilnost na celo koleno.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Протезите и Имплантати

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
075400941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам