1 / 12
BODLE apartmani entar
1 €
24.05.2022 15:43

Охрид / Охрид

Спрат:

Приземје

Лифт:

Не

Подрум:

Не

Izdavam novi apartmani vo centar so kupatilo, kujna, internet, garaza za auto
075433340
Mirce

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mirce
Потврден огласувач
075433340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам