1 / 2
Pistol 9mm CZ99
200 €
Цената е фиксна
17.06.2022 21:13

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Itno se prodava pistol M70 nov, pukan e samo za proba. 200€ fix Komplet so 50 kursumi gratis, super cena. So pistolot doajga I kozna futrola. Se prodava isklucivo na lica so dozvola.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078379422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам