1 / 5
Shure beta 58a
7.500 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 17:35

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Mikrofonot e nov.So mikrofonot sleduva gratis kabel.
Bez zameni!!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
075426681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам