1 / 5
Iphone 12 128GB
560 €
14.05.2022 22:36

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam iphone 12 crna boja
128 gb
95%baterija
Face id
true tone

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

S.P.
Потврден огласувач
076445661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам