Se bara rabotnicka za vo slovenija
По Договор
12.06.2022 18:07

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara rabotnicka (devojce,zena) za cistenje na sobi vo apartman,smestaj plateno,moze da se raboti so mk pasos za podetalni informacii baraj te me samo na viber 0038669687267

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
077680363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам