1 / 2
Замрзнувач Gorenje 220/250L
9.000 МКД
Цената е фиксна
16.05.2022 16:57

Кочани / Кочани

Се продава замрзнувач Gorenje
користен една година…како нов.
325L

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078246124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам