1 / 2
STANBENO DELOVEN OBJEKT SPROTI SUDOT
284.999 €
13.01.2023 18:02

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ilindenska

💣UNIKATNA NEPOVTORLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK💣

SE PRODAVA samostojna kukja so stanbeno deloven prostor na TOP LOKACIJA sproti SUDOT vo Tetovo!!!

📏POVRŠINA: 90 m2

⛳️ LOKACIJA: Centar

► RASPORED:
• Podrum 19 m2
• Lokal prizemje (pozadi) 30 m2
• Kat 1 (deloven prostor) 52 m2
• Kat 2 (stanben prostor) 61 m2
• Potkrovje 59 m2

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
Info: ☎ 078/449-989 071/548-777
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava nova kuća vo centar

169999 €

EKSKLUZIVNA KUĆA SO UBAVO UREDEN DVOR KAJ KASARNA

269999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам