1 / 5
Tico tiko dekli karburatori motori svee ima
1 €
10.05.2022 06:17

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

35 kw / 48 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavatse delovi ima sve mnogu koli vodelovi I celii Motori Dekli sve mose da se probat Dejan 070457265

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам