1 / 10
KTM Kapoho 273
1.390 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 20:52

Брвеница / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

20 "

KTM Kapoho 273
Size: L
Wheel Size: 27.5''
Fork: FOX Performance 34 Float, 3-position, R, T, Boost, 130mm
Rear Shock: FOX Perfomance Elite Float, 3-position lever
Handlebar: KTM Comp Trail 35 Rizer, HB-RB353, 15° rise, 780mm width
Grips: KTM Team VLG-775-12D2 Diamond fin, 2 clamps
Brakes: Shimano Deore SLX M8000, Ice-Tec rotors, Shimano Deore SLX M8000
Rear Derailleur: Shimano Deore XT M8000, Shadow Plus, DM
Cranks: Shimano SLX M7000-11
Rims: SUNringlé Duroc 40 Expert, tubeless ready
Tyres: Schwalbe Nobby Nic, 70-584, TL-easy, Ssk, Apex, 27.5" x 2.8"
Dropper: KTM Comp JD-YSP12L, hydraulic dropper, 120mm Selle Italia Nepal OE
Weight: 13.5 kg

Во одлична состојба, , нов погон и гуми.

Tocakot e bez znaci na koristenje kataloska cena 3600 €

Цена: 1400е

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070393073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам