1 / 12
Mercedes B 200 2.0 140ks
5.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2022 10:47

Градско / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 200

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 11 mesc 2022 godina napraven servis i bez dopolnitelni vlozuvanja.Kolata se koristi i se vozi sekoja den, moznost za proverka po vasha zelba moze da se proveri kolata kade sakate ima pominato 269000 km orginal ne troshi ni gram ulje.Licno od mene e donesena kolata od Germanija.Kolata poseduva dosta oprema.Koj e za dobar B 200 Mercedes neka poveli.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran Danevski
Потврден огласувач
075454350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам