Дадилка бара работа
18.000 МКД
05.05.2022 07:01

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Не е важно

Пензионирана воспитувачка од градинка, со долгогодишно искуство и препораки, бара работа како дадилка за чување и грижа за дете.
Реон : Аеродром, Скопје

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Слободанка
Потврден огласувач
071307465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам