1 / 8
ИМПЕРИЈА – Стан 49м²
60.900 €
28.09.2022 20:47

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Шифра Б 110/10
Се продава стан со површина 49м² со распоред – дневна со трпезарија ,кујна, спална соба,ходник,купатило и тераса и плус 3м² подрумски простор. Станот скоро и воопшто да не е користен.
Кат – 3
Станот се наоѓа во населба Расадник (800 метри до кеј на езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Ексклузивен стан

200000 €

ИМПЕРИЈА – Комфорен фамилијарен стан

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам