1 / 2
Се продава термо печка магнохром краљево
3.500 МКД
20.01.2023 12:26

Аеродром / Скопје

Се пордава термо печка во супер состојба
Магнохром краљево 3.5kw
Барај те го овој број
+389 78294287
+389 78294287
+389 78294287

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Бобан
Потврден огласувач
075547207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам