1 / 7
KALORIFER //GREALKA DYNAMIK TG-200 B5
1.400 МКД
Цената не е фиксна
20.04.2022 21:45

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Ispravna kako nova -
2 x 1000 w + 2000 w
voopshto ne koristena
odlichno gree

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам