1 / 12
BMW GT 530.D 8G TRONIC 2010 FULL OPREM
1 €
25.06.2022 22:46

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLLATA E KAKO NOVA OT SALLON
ODERZAVANO MNOGU VO PERVEKT SOSTOJBA
UVEZEN OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REG
4 NOVI GUMI
2🗝🗝🗝KLUCA SERVISNA KNISKA
MOZIT I ZAMENA TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам