1 / 1
Velosiped road bike Villiger RPS II 3x9 Shimano ultegra XXL
350 €
400 €
10.08.2022 12:49

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Odlicno socuvan, Mavic trkala, mnogu lesen

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

joco
Потврден огласувач
078298265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам