1 / 10
Montolit za Plocki
370 €
14.07.2022 20:46

Битола / Битола

Se prodava kako nova Mashinka za secenje na Plocki ORGINAL Montolit Master Piuma Top Gun 93 cm Made in ITALY Mashinkata e ekstra sostojba so nea odat i 4 Titanium nozhinja i 4 parc ulje za podmackuvanje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Majstori za KAMEN i PLOCKI
Majstori za Kamen BITOLA
Потврден огласувач
+38975393939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам