1 / 8
IVEKO STRALIS 450
7.800 €
12.05.2022 00:47

Виница / Виница

2008 god
760 000km
moze i na Mk tabli za eden den
Moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
070261415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам