1 / 3
Pezo 406
1 €
06.06.2022 21:13

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

406

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Kolata e so 2.0 d motor se prodava vo delovi poveke inf 070 238 309

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
078238309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам