1 / 7
Viljuskar boss
6.000 €
22.05.2022 12:06

Гостивар / Гостивар

Se prodava ispraven dizel viluskar
Marka boss germanski so mercedes dizel motor fabricki.
Po plocka krevat 4t.no i 5 ne mu se problem.
Polni gumi
Ima levo desno
Viljuski 1m debeli
Nastavcite ne se vkluceni

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам