1 / 2
REEBOK ZStrike Run - Original !!!
900 МКД
06.06.2022 16:00

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Црна

**************P R O D A D E N I ****************

Se prodavaat original patiki REEBOK Zstrike Run ,NanoWeave adapt,so golemina br. 38 (24,5cm). Patikite se odlicno socuvani, udobni i lesni, doneseni od stranstvo .

Cena .............. 900 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам