1 / 2
UMBRO patiki -Original !!!
750 МКД
21.04.2022 16:24

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Други

Se prodavaat original patiki od brendot UMBRO so golemina br 38.
Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni .
Cena................. 750 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE DUAL Fusion - Original

800 МКД

UMBRO patiki -Original !!!

750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам