1 / 9
Продавам Alfa Romeo 159 2006
3.400 €
Цената е фиксна
25.08.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам Alfa Romeo 159 2006 година, добро зачувана, со реални километри, евентуално може замена за јапонско возило( Мазда, Тојота , Нисан, Хонда само со реални понуди за помала класа возило со ваша доплата)
Moжен договор за цена на лице место за кеш

Телефон за контакт: 071 935 440

Со 5 врати

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aлександар Здравков
Потврден огласувач
071935440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам