1 / 7
NOV APARTAENT 4+1
По Договор
06.05.2022 13:00

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

84 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

JNA STRUGA

Salon,2 sobi ,bania,solar panel ,kujna ,spaiz.2 balkon .Apartamentot e nov .
ZA POVECE INFORMACI 076 220 739

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ardit
Потврден огласувач
076288825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам