1 / 12
Fox dres za velosiped mtb downhill motocross
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2022 14:03

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Fox dres za velosiped mtb i downhill motocross.
L i XL.
Cena 2000 denari.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам