1 / 10
Nov apartman, апартман, сместување
25 €
24.05.2022 12:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

27 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohridati

Нови апартмани за туристи на одлична локација две минути пеш од кејот и плажа. Секој апартман со засебна бања и кујна со по 4 нови единечни кревети.
тел.077 813 174

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Александар
Потврден огласувач
077813174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам