1 / 9
citroen xsara pikasso 1.8 plin dizna so atest regmoze zamena
2.899 €
Цената не е фиксна
2.999 €
04.08.2022 10:44

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

citroen xsara pikasso 2008 god 1.8 plin dizna so atest reg.moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

bobi
Потврден огласувач
078630620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам