Se prodava -4000m2 pogodno za fotovoltaicni paneli
1 €
29.06.2022 22:35

Ресен

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Idealno za fotovoltaicni paneli- Ovostarnikot- nivata se naoga na jug, 50m do magistralen pat i 50m do trafostanica i nad nea pominuva dalnovod
Cena po dogovor
072 222 029

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

lindeks-resen
Потврден огласувач
072-222-029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам