1 / 11
SE PRODAVA AUDI A3 2.0Tdi
5.300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 11:25

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A3 2005/6

Klima
Abs
Grenje na sedista
Xenon farovi
Novi gumi
Atest na folii
Elektro stakli

Cena 5500 euro

Tel:077806800

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fidan Ademi
Потврден огласувач
077806800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам