1 / 6
Skoda Octavia 1.8 benzin Plin (ates)
1.300 €
Цената не е фиксна
1.350 €
14.05.2022 21:24

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Skoda Octavia Super sostojba .077605823

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071444345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам