1 / 9
Citroen C4 1.4 16v benzin plin
2.500 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 09:09

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen C4 benzin plin
2005godina.
1.4 16v
Cenata e bez registracija
Registracija pominata
Mal prostor za dogovor
078281878
078281878
078281878
Kostadin
Mozna e zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BTL CP Motion
Потврден огласувач
076714054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам