1 / 1
Letni gumi so celicni badazi i ratkapni
10.000 МКД
09.06.2022 16:53

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

175

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

14

Letni gumi TIGAR, vozeni se samo nekolku meseci, izvadeni se od hyundai accent, odlicna sostojba, ne se iskriveni ne se popravani. Poveke info na
076478105

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076478105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам