1 / 6
BMW X6
23.000 €
15.05.2022 23:26

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

210 kw / 286 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Bmw x6 2010 , so full servisni dokumenti.
info: 071458324

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nuri
Потврден огласувач
071458324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам