1 / 5
KAMERA SONY HDR- CX 240 E NOVA
1.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 12:20

Прилеп / Прилеп

Kamerata e kako nova mnogu malku koristena.Inf. na tel:076/691-142.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
070602848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам