1 / 3
Skuter 50cc 125 CC 150 cc ( KUPUVAM ) do 500 - 600 e
5 €
15.05.2022 17:29

Битола / Битола

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

Glanz 50cc

Километри:

15000

Skuteri vespa vespi
So realna cena 50cc 125 cc
2t ili 4t od bt i okolinata
Ponudete na viber ili javete se 077 42 81 81. Yiying baotian hamachi keeway generic..

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071306133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам