1 / 3
KTM
1 €
22.04.2022 09:18

Кичево

Марка:

KTM

Вид:

Останато

Година:

2007

Модел:

620

Километри:

25000

KTM

Info-071327096

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Find Auto4you
Потврден огласувач
071777787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам