Парцела во Долно Дупени
1 €
28.05.2022 08:08

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

380 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела за градење од 380 м2.Со средени документи.Парцелата има прекрасен поглед кон преспанското езеро.
Инфо.071235872;078448373.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Milcho
Потврден огласувач
071235872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам