1 / 3
iPhone SE 2020
250 €
02.07.2022 22:24

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

SE 2020

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Prodavam iPhone vo besprekorma sostojba bez niedna grebnatinka.
Sleduva i originalen polnac i kutija.
Celo vreme e so maska i zastitno staklo.
Kupen e vo Telekom.
Raboti na site mrezi.
Prv sopstvenik.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
078391387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам