1 / 1
ELEKTROLITSKI KONDENZATORI
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2023 12:02

Битола / Битола

Izvadeni od aktivna mikseta so pojacalo
BEHRINGER PMP.
Mozat da se iskoristat za homemade pojacala ili rezeven del za pro PA pojacala zasiluvaci.
Javete se ke se dogovorime za cena.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

vlade
Потврден огласувач
071294095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам