1 / 12
DIZNI INJEKTORI OPEL FORD FIAT WOKLSVAGEN MERCEDES PEZO
1 €
20.09.2022 14:49

Делчево / Делчево

Opel 1.7 dti cdti 1.3 cdti fiat 1.9jtd 1.9jtdm 1.6jtdm2.3jtdm 1.3jtd wolksvagen 1.9tdi 1.4tdi 2.5v6tdi 1.2tdi delfi Ford 1.8tddi tdci pezo 2.0hdi 2.2hdi 1.4hdi boch I Siemens Reno 1.9dci Volvo 2.4d Bmw320komon reil150ks I 320d 136ks detalno info 078526031

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ДУЛЕ
Потврден огласувач
078 526 031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам