ODKUPUVAM STARI RETRO TELEFONI
По Договор
30.07.2022 11:18

Аеродром / Скопје

Odkupuvam stari retro telefoni da bidat zacuvani i ispravi

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071220457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам