1 / 3
Suzuki gsx 750f
1 €
22.04.2022 14:36

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

1989

Модел:

GSX 750 F

Километри:

5000

Se prodava

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Alit
Потврден огласувач
071236717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам