1 / 8
Duki Daso so etiketa
650 МКД
06.07.2022 08:51

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Sosema Nova tasna so etiketa.
Dimenzii Sirina 42cm visina 38 cm. Dlabocina13, 5cm
Kontakt viber
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам