1 / 12
BMW E60 525 3.0 MOTOR AUTOMATIK TOP SOSTOJBA
5.999 €
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 13:45

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

pane
Потврден огласувач
078232414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам